Domy, grunty i mieszkania w gminie Błonie

mieszkania Błonie

Domy, grunty i mieszkania w gminie Błonie

 

Błonie, to miasto oddalone od Warszawy o ok. 30km, leżąca na Trasie Poznańskiej. Z uwagi na możliwość dojazdu do Warszawy kolejką , osoby o skromniejszym portfelu mogą tu kupić mieszkanie większe, niż w Warszawie, a dojazd do centrum kolejką zajmuje niecałe 20 minut. Jest to więc całkiem dobre rozwiązanie.

Błonie leży na przecięciu dwóch szlaków komunikacyjnych: Trasy Warszawa – Poznań i Nowy Dwór (Trasa Gdańska) z Grodziskiem Mazowieckim – czyli z Trasą Katowicką. To położenie sprawiło, że bezpośrednio przy Trasie lokalizuje się wiele firm spedycyjnych, składów celnych, dużych magazynów logistycznych, oraz centrów biznesowych.

W Błoniu i okolicznych miejscowościach powstaje wiele nowych realizacji deweloperskich, ale również osiedli domów jednorodzinnych.

 

Aby sprzedać lub kupić nieruchomość w gminie Błonie (działkę, dom, mieszkanie, lub nieruchomość użytkową) wypełnij formularz umieszczony na dole tej strony, lub zadzwoń


About Author

Joanna Lebiedź

Od 1989 roku nieprzerwanie związana z rynkiem nieruchomości. Licencjonowany Pośrednik i Zarządca, doradca klienta, analityk rynku. Wykładowca wyższych uczelni na kierunkach związanych z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami i zarządzaniem nieruchomościami. Autor wielu publikacji i analiz rynku nieruchomości, autor i trener szkoleń poświęconych zagadnieniom związanym z rynkiem nieruchomości. Członek organizacji zawodowych WSPON i PFRN, w których pełni liczne funkcje, w tym rzecznika prasowego PFRN.

szukaj

Zapisz się

dostaniesz informacje, albo i nie dostaniesz

Lubimy to:

Porady Zasady (przykład filmu)Ach, to najlepsza agencja w okolicy