O nas

Jesteśmy na rynku od 1989 roku jako Lebiedź Nieruchomości, a obecnie: Lebiedź Nieruchomości Vistate. 

 

Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy transakcji, i wiemy doskonale, co należy zrobić, aby każdą transakcję sfinalizować na warunkach najkorzystniejszych, jakie w danej chwili możliwe są do uzyskania.

 

Klienci, którzy korzystają z naszych usług już ponad 30 lat wiedzą, że mogą nas liczyć. Zawsze!

Dbamy o twój czas, spokój i bezpieczeństwo. Znane są nam liczne pułapki, w jakie można wpaść nie znając się na specyfice rynku. Jesteśmy właśnie po to, by Cię przed nimi uchronić.


Oferujemy kompleksowe usługi obrotu nieruchomościami, a eksperci Vistate uwalniają od wszelkich problemów związanych z organizacją transakcji. My zajmujemy się twoją nieruchomością, podczas
gdy Ty możesz robić to, co umiesz, lub co lubisz.


Doskonale znamy rynek nieruchomości i wiemy, na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie i sprzedaży nieruchomości. Dzięki temu oszczędzamy twój czas i pieniądze.


Pamiętaj – w naszej firmie My proponujemy, ale to Ty decydujesz.
Ponieważ dla nas liczą się twoje wymagania i potrzeby.

Wiemy, ze formalności nie są dla Ciebie.
Dlatego zajmiemy się nimi.
Dla Ciebie i za Ciebie.

Wiesz, czego potrzebujesz.
Wiesz, czego wymagasz.
Wiesz, czego szukasz.

My się tym zajmiemy.


Znamy się nie tylko na rzeczy, ale również na twoich potrzebach. Zanim rozpoczniemy poszukiwania wymarzonej nieruchomości, szczegółowo zbadamy twoje oczekiwania i preferencje. Dzięki temu oszczędzimy czas na oglądanie ofert absolutnie nietrafionych. Każda nieruchomość jest kompleksowo badana, zapoznajemy się z wieloma dokumentami, aby mieć pewność, że bez wahania możemy Ci ją przedstawić.


Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Vistate Nieruchomości

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: