Wyniki wyszukiwania

Działka budowlana – Świętochów gm.Tarczyn, Świętochów, 1349/2439/OGS

w kategorii

1  

Działka budowlana 3038m2 w bajecznej lokalizacji. Wcale nie musimy jechać godzinami nad Bałtyk, by leżeć na plaży.
Jeśli marzy Ci się spokój, cisza, śpiew ptaków za oknem o poranku to jest to miejsce dla Ciebie. Działka położona w otulinie lasu z prywatnym dostępem do wody. W okolicy będzie tylko zabudowa jednorodzinna. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego tereny przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne rezydencjonalne. Do sprzedaży zostało tylko kilka z 12 działek, każda o powierzchni powyżej 3000m2. Powstanie tam mini zamknięte osiedle, które zapewni prywatność i bezpieczeństwo. Każdy nowy właściciel nabywa w cenie prawo do korzystania z terenu wspólnego, czyli drogi dojazdowej, plaży, altany i przede wszystkim z pięknego, czystego akwenu wodnego (o powierzchni ponad pół hektara) do pływania.
Media: prąd i woda w drodze dojazdowej. Teren uroczy zarówno latem jak i zimą.
Zieleń, spokój i cisza – po prostu bajka!
Nieruchomość położona jest w zielonej okolicy, gdzie w ciszy i spokoju można spędzać czas. Przyjazne tereny, bliskość lasu, miejsce idealne dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, jak i ceniących komfort oraz spokój. Położenie nieopodal głównej arterii komunikacyjnej umożliwia dogodny dojazd do Warszawy, do centrum to jedynie 30km.
Jest to wyjątkowe miejsce, warto tu przyjechać choćby tylko dla pięknych widoków i wszechobecnej zieleni, to wszystko tworzy magiczną atmosferę, pozwalającą oderwać się na chwilę od zgiełku dużego miasta.
Świętochów jest dobrym miejscem nie tylko do zamieszkania całorocznego ale również na jednodniowy wypad, jak i tygodniowy urlop.

Kilka szczegółów:

ID oferty: 195970
Cena: 210.000 PLN
Pow. działki: 3.038 m2
ID W Programie: 1349/2439/OGS
ID As: 8501579
Miejscowość: Świętochów

Oglądalność

Anna Siemiradzka

Specjalista
22 834-54-32
+48 606-343-994
anna.siemiradzka@lebiedz.pl

Napisz do mnie