Wyniki wyszukiwania

Na sprzedaż cztery pokoje na Bielanach, Warszawa, 497/2439/OMS

w kategorii

112  

Na sprzedaż dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, z którego będziesz miał możliwość oglądać niesamowite zachody słońca. Mieszkanie na czwartym i piątym piętrze, ustawne i rozkładowe do odświeżenia. Idealne dla rodziny 2+2 a nawet 2+3, ale również świetnie się sprawdzi jako inwestycja pod wynajem. Pierwszy poziom to duży, ustawny pokój z loggią , z której rozchodzi się widok na ciche podwórko. Oddzielna kuchnia z oknem, częściowo otwarta na salon, łazienka z prysznicem oraz przedpokój. Na drugim poziomie trzy sypialnie, garderoba, łazienka z wanną i oddzielne wc. Do mieszkania przynależy piwnica. W budynku windy, zadbane klatki schodowe, parkowanie tuż przy bloku na strzeżonym parkingu.
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z KW, grunty pod budynkiem nieuregulowane, zakup tylko za gotówkę.
Świetna lokalizacja, okolica cicha i spokojna, w najbliższym sąsiedztwie Park Kępa Potocka, oraz liczne atrakcje sportowe m.in. basen, strzelnica, lodowisko, park linowy itp. Pełna infrastruktura, szkoły, przedszkola, sklepy, komunikacja miejska – do Metra Marymont niespełna 2 km, co daje nam bardzo szybkie połączenie z centrum Warszawy.
Dzielnica Bielany to najładniejsza, bogata w zieleń dzielnica Warszawy (28% powierzchni to tereny zielone).Łączy w sobie cechy aglomeracji wielkomiejskiej i obszary nienaruszonej przyrody. Ze względu na taką ilość terenów leśnych dzielnica ta często określana jest jako „zielone płuca” Warszawy. Dzięki temu mieszkańcy oraz goście odwiedzający Bielany mogą aktywnie spędzać wolny czas na łonie natury, a dogodne warunki przyrodniczo-krajobrazowe umożliwiają także uprawianie turystyki pieszej i rowerowej. Na terenie dzielnicy znajduje się doskonale zorganizowana sieć obiektów oświatowo-kulturalnych, 2 domy kultury, Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej i największe w Warszawie centrum multimedialne Mediateka Start-Meta. Na Bielanach swoje siedziby mają znane uczelnie wyższe: Akademia Wychowania Fizycznego, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego czy Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego.
Piękny krajobraz terenów zielonych, potencjał gospodarczy i naukowy, dobra sieć komunikacyjna zapewniająca szybkie połączenie z sąsiednimi dzielnicami oraz z centrum Warszawy, wysokie kwalifikacje lokalnej społeczności, a także ciągły rozwój infrastruktury komunalnej, czynią dzielnicę Bielany atrakcyjnym miejscem dla potencjalnych mieszkańców.

Kilka szczegółów:

ID oferty: 195618
Cena: 565.000 PLN
Pow. nieruch.: : 87 m2
ID W Programie: 497/2439/OMS
ID As: 8311834
Dzielnica: Bielany
Miejscowość: Warszawa

Oglądalność

Anna Siemiradzka

Specjalista
22 834-54-32
+48 606-343-994
anna.siemiradzka@lebiedz.pl

Napisz do mnie