Wyniki wyszukiwania

Służew nad Dolinką dwupokojowe na sprzedaż MS/11962

w kategorii

788  

Służew nad Dolinką dwupokojowe na sprzedaż

Służew nad Dolinką dwupokojowe na sprzedaż

Mokotów – Służew nad Dolinką – dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż. Idealne dla młodego małżeństwa lub jako inwestycja pod wynajem.

Świetna lokalizacja, bardzo dobry punkt komunikacyjny. W pobliżu pełna infrastruktura z przedszkolami, szkołami, sklepami oraz punktami usługowymi. Liczne linie autobusowe i tramwajowe zapewniają bardzo dobry dojazd do Centrum oraz pozostałych dzielnic Warszawy. Do stacji metra Służew około 3 minut spacerem.

Mieszkanie rozkładowe i ustawne. Duży pokój z wyjściem na naprawdę spory balkon, na którym latem w ciszy i spokoju możemy rozkoszować się poranną kawą, sypialnia, kuchnia widna z oknem, oddzielna i duża łazienka z wanną.

Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji.

Wysoki dziesięciopiętrowy budynek wykonany w technologii rama H w latach 70-tych. Bardzo czysta klatka schodowa zabezpieczona domofonem.

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, grunty pod budynkiem uregulowane w użytkowaniu wieczystym.

Warszawski Mokotów to dzielnica o zróżnicowanym charakterze zabudowy i zagospodarowania, zajmująca rozległe tereny górnego i dolnego tarasu malowniczej skarpy wiślanej.

Zieleń miejską Mokotowa stanowią zespoły roślinności spełniające cele rekreacyjno-wypoczynkowe i estetyczne, a w szczególności parki, zieleńce, zieleń na placach, ulicach, ogrody działkowe, których łączna powierzchnia wynosi 145,75 ha, oraz liczne zarybione stawy i zbiorniki wodne otoczone zielenią, z największym w Warszawie (19,5 ha) Jeziorkiem Czerniakowskim, będącym rezerwatem przyrody.

Dodatkowym atutem Mokotowa są rozległe niezagospodarowane tereny ( np.osada Siekierki, rejon ul.Bartyckiej) dające możliwość współtworzenia spójnego i równomiernego rozwoju inwestycyjnego, dostosowanego do obecnych wymogów ekologicznych i trendów gospodarczych. Na terenie dzielnicy działa szereg placówek oświatowych oraz szkolno – wychowawczych.

powiat: , gmina: , miejscowość: Warszawa

 

Kilka szczegółów:

ID oferty: 192459
Pow. nieruch.: : 45 m2
Pokoje: 2
ID W Programie: MS/11962s
Rok Budowy: 1978
Miejsce Garażowe: miejsca parkingowe:
Materiał: Cegła
Ilość Kondygnacji: 1
Numer Piętra: 10

Oglądalność

Anna Siemiradzka

Specjalista
22 834-54-32
+48 606-343-994
anna.siemiradzka@lebiedz.pl

Napisz do mnie